O naszej firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku kujawsko-pomorskim, posiadamy znaczny bagaż doświadczeń nabyty przez szereg lat podczas to których nasz doświadczony zespół współpracował z wieloma firmami z różnych branż w szeroko pojętym handlu, marketingu czy przemyśle. Nasza firma powstała z wiedzy i doświadczeń które przez szereg lat pogłębialiśmy, zbadawszy i zgromadziliśmy wiedzę o naszych klientach, doszliśmy do jednego wniosku.

Większość firm działających na rynku boryka się z wieloma problemami nie koniecznie związanymi stricte z trzonem swojej działalności, poświęcając na ich rozwiązanie swój częsty czas, energię i tym samym pieniądze. Przedsiębiorcy angażujący się w rozwiązanie tych że "problemów'' często nie wykorzystują potencjału swojego bądź swoich pracowników w pełni, nie mogąc skoncentrować się na celu rozpraszani mnogością spraw. My czyli firma ZaCiebie chcemy przejąć część takich problemów do realizacji na swoje barki, wziąć za ich zrealizowanie odpowiedzialność, znaleźć optymalną formę i dostarczyć gotowe rozwiązanie klientowi a tym samym odciążyć naszych zleceniodawców i ułatwić im funkcjonowanie, co może spowodować szybki rozwój ich Biznesu a tym samym wzrost rentowności działania.

Usługę o której wspominamy można nazwać jednym słowem Concierge dla Biznesu. Nie ma dla nas zlecenia którego się nie podejmiemy, chcemy doprowadzić do tego aby nasza firma zaspokoiła w pełni potrzeby naszych Zleceniodawców, aby Właściciel, Prezes, Dyrektor, bądz Manager przedsiębiorstwa nie musiał spędzać czasu na rozwiązywaniu problemów a za pomocą jednego telefonu zlecił go nam do realizacji. Czemu sądzę iż jesteśmy w stanie sprostać każdemu niemal wyzwaniu, tak jak wcześniej nadmieniłem jesteśmy ludźmi z bogatym doświadczeniem, olbrzymimi kontaktami biznesowymi, umiejętnościami i charyzmą, charakteryzuje nas profesjonalizm i zaangażowanie. Połączenie tych cech daje nam siłę i pewność naszych umiejętności.

Dlaczego właśnie my ?

Bezpieczeńswtwo

Wybierając Nas masz pewność, że fachowiec okaże się profesjonalistą prowidłowo i sumiennie wykonującym swoją pracę.

Wygoda

Nie musisz znać się na poszczególnych branżach, nie musisz szukać fachowców, my zrobimy wszystko za Ciebie.

Oszczędność czasu

Wiemy jaki Twój czas jest cenny, spędź czas z rodziną lub na przyjemnościach, pozwól Nam wszystkim się zająć.